Tynki maszynowe

Metodą silosową !

Wykonujemy tynki zgodnie ze sztuką i techniką narzucaną przez dostawców materiałów tynkarskich, a także doradzamy, jak zadbać o nie po wykonaniu usługi.

Dlaczego warto wybrać tynki maszynowe ?

Tynkowanie maszynowe jest zalecane nie tylko do zastosowania w domach jednorodzinnych, czy mieszkaniach ale również w przypadku większych powierzchni. Tynki maszynowe znacznie przyspieszają prace wykończeniowe.

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem tynków maszynowych gipsowych oraz cementowo-wapiennych metodą silosową. Przez ten czas wykonaliśmy setki inwestycji, w których stosowane były tynki maszynowe. Przewagą właśnie tej technologii tynkowania nad tynkami wykonanymi metodą tradycyjną jest czas realizacji. Ocenia się, że tynki wykonane maszynowo są wykonywane nawet 4 razy szybciej, niż tynki wykonane metodą tradycyjną.
Do wykonania zamówionych przez Państwa usług, wykorzystujemy sprzęt jednego z najlepszych producentów agregatów do tynków maszynowych w Europie. Materiał rozrabiany jest właśnie przez agregat i nakładany na powierzchnie, a następnie równany przez nasz zespół ręcznie. Precyzja wykonania ścian jest na najwyższym poziomie !

Etapy nakładania tynku

01.
Przygotowania podłoża pod tynk.
02.
Rozrobienie i nałożenie tynku.
03.
Obróbka maszynowa powierzchni.

Oferujemy wykonanie tynków:

01.

Dla domu

Wykonujemy tynki maszynowe w domach jednorodzinnych, szeregowcach i bliźniakach.

02.

Dla mieszkania

Oferujemy wykonanie tynków w mieszkaniach o każdej powierzchni w atrakcyjnych cenach.

03.

Dla inwestorów

Współpracujemy również z inwestorami, deweloperami i innymi przedsiębiorstwami budowlanymi.

Tynki maszynowe

Jeśli szukają Państwo zaufanej i uczciwej firmy, która wykona tynki maszynowe w sposób odpowiedni i zadba o to, aby uniknąć problemów związanych z pękaniem, kruszeniem i wilgocią ścian w przyszłości, zapraszamy do kontaktu.

Zastosowanie

Tworzenie powierzchni gładkich na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Jako tynk jednowarstwowy do wszystkich rodzajów podłoża.

Pod farby

Jako podłoże pod różnego rodzaju farby i tapety wszystkich producentów.

Pod płytki

Jako podłoże pod różnego rodzaju płytki o ciężarze do 25kg/m2.